Aktualności archiwalne - Krakchemia S.A.

Krakchemia S.A

Aktualności archiwalne

Debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie

23 sierpnia 2007 r. KRAKCHEMIA S.A. zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie. Na uroczystości, która odbyła się z tej okazji w siedzibie GPW S.A. w Warszawie obecni byli Prezes Zarządu Pan Andrzej Zdebski, Wiceprezes Zarządu Włodzimierz Oprzędek, Przewodniczący Rady Nadzorczej Pan Jerzy Mazgaj, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Pan Grzegorz Pilch oraz Prezes GPW S.A. w Warszawie Pan Ludwik Sobolewski.

czytaj więcej 

Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy K'2007 w Dusseldorfie

Zarząd KRAKCHEMIA S.A. wizytował odbywające się w Dusseldorfie w dniach 24-31.10.2007 r. Międzynarodowe Targi K 2007, nawiązując nowe formy współpracy oraz pozyskując nowych, potencjalnych kontrahentów. Międzynarodowe targi tworzyw sztucznych odbywają się cyklicznie, co 3 lata stanowiąc okazję do zapoznania się z trendami na rynku tworzyw sztucznych. W targach wzięło udział 2 914 wystawców z 52 krajów oraz 230 978 odwiedzających z ponad 100 krajów.

czytaj więcej 

Zawarcie znaczącej umowy

Zarząd KRAKCHEMIA S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym została zawarta trójstronna umowa dystrybucyjna pomiędzy Krakchemia S.A., Basell Sales & Marketing Company B.V. (BSM) z siedzibą w Hoofddorp w Holandii oraz Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. (BOPS) z siedzibą w Płocku. Przedmiotem umowy jest ścisła współpraca w zakresie sprzedaży i dystrybucji granulatów tworzyw sztucznyc

czytaj więcej