Odczynniki chemiczne

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że z dniem 1.06.2005 r. POCH S.A. powierzył KrakChemii S.A. dystrybucję odczynników chemicznych na terenie Małopolski. Równocześnie zakończyło działalność przedstawicielstwo POCH-u w Krakowie przy ul. Balickiej.

Oferujemy pełny zakres odczynników chemicznych we wszystkich stopniach czystości, w cenach katalogowych POCH, mających zastosowanie w laboratoriach przemysłowych, naukowo-badawczych, kontrolnych oraz szeregu innych.

Jesteśmy również autoryzowanym przedstawicielem takich firm zagranicznych jak Fluka, Riedel-de Haën, Sigma i Aldrich, Merck, których produkty sprowadzane są na indywidualne zamówienie klienta.

Jakość proponowanych przez nas odczynników jest gwarantowana przez producentów, którzy udzielają na swoje produkty pełnej gwarancji (wszyscy posiadają certyfikaty ISO). Do zakupionych u nas odczynników dołączamy karty charakterystyki oraz atesty kontroli jakości dla poszczególnych partii towaru.

 

 

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr: tel. (012) 652 20 37  fax. (012) 652 20 38
e-mail: odczynniki@krakchemia.com.pl

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W naszej ofercie posiadamy asortyment następujących producentów:

NOWOŚĆ†: ODCZYNNIKI DO BIOLOGII MOLEKULARNEJ  - zapytania ofertowe dotyczące odczynników do biologii molekularnej proszę kierować do Pani Adriany Witas awitas@krakchemia.pl

ODCZYNNIKI CHEMICZNE – dostawcy/producenci

KOLUMNY DO HPLC, UHPLC, SEC/GPC – dostawcy/producenci

KOLUMNY DO GC– dostawcy/producenci

KOLUMNY CHIRALNE – dostawcy/producenci

KOLUMIENKI SPE różnych producentów

AKCESORIA – dostawcy/producenci

 
 Prosimy o zapoznanie się również z naszą wizytówką i ofertą w wortalu BIOTECHNOLOGIA klikając na poniższe logo:

biotechnologia

 

 

 Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem http://krakchemia.shoper.pl/ . Jest to projekt, który docelowo ułatwi Państwu dokonanie zakupu naszych produktów bez potrzeby wychodzenia z domu. Sklep na bieżąco będzie zasilany nowymi towarami - jednocześnie oczekujemy na Państwa sugestie dotyczące umieszczenia w sklepie on-line asortymentu z grupy Odczynników, Surowców Chemicznych, oraz sprzętu laboratoryjnego. Nazwy produktów i ich masę, które Państwa interesują proszę przesyłać na adres odczynniki@krakchemia.com.pl wpisując w temacie SHOPER.