Oferta

Granulaty

Szeroki asortyment granulatów i koncentratów

Odczynniki

Surowce i odczynniki chemiczne

KRAKCHEMIA S.A. należy do grona największych dystrybutorów granulatów tworzyw sztucznych na terenie naszego kraju. W naszej ofercie handlowej posiadamy szeroki asortyment granulatów tworzyw sztucznych jak i bogatą paletę koncentratów barwiących oraz dodatków do przetwórstwa. Wszystkie oferowane produkty pochodzą tylko od sprawdzonych i godnych zaufania producentów. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

Dział Folii obserwując panujące trendy i dynamiczny rozwój rynku opakowań z tworzyw sztucznych cały czas poszerza swoją ofertę i inwestuje w nowoczesne technologie, w celu podnoszenia jakoœci obsługi naszych Klientów.

Z początkiem maja 2012 roku poszerzyliœmy nasz park maszynowy o trzecią maszynę, flagowy produkt polskiego producenta bobiniarek Firmy Jurmet. Jest to bobiniarka JURMET MASTER 2 (2000mm).

W swojej ofercie nasz dział posiada surowce oraz odczynniki chemiczne wiodących polskich i zagranicznych producentów. Nieustannie także rozszerzamy swój asortyment. Jesteœmy po to, aby zapewnić Państwu wszystko, czego potrzebujecie do pracy - od standardowego produktu po robiony na zamówienie.